pl | en

Wyszukiwanie:


[ zaawansowane ]
 

Dla autorów

Wszystkie osoby zainteresowane publikacją swoich prac drukiem lub w wersji elektronicznej zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Oferujemy kompleksowy proces wydawniczy, na który składa się wielostopniowa redakcja książki, zapewnienie recenzentów, skład komputerowy, projektowanie okładek, graficzne opracowanie ilustracji, map i wykresów, korekty językowe oraz druk (offsetowy i cyfrowy) lub wydanie publikacji elektronicznej.

W cały ten cykl zaangażowani są najlepsi specjaliści z branży oraz przedstawiciele krakowskiego środowiska naukowego.

Ponadto dysponujemy własnymi kanałami dystrybucyjnymi wydawanych przez nas publikacji. Są one dostępne w sprzedaży ogólnopolskiej dzięki bezpośredniej współpracy Księgarni Akademickiej z siecią księgarń naukowych oraz największymi hurtowniami w Polsce. W miarę możliwości angażujemy się również w organizację promocji wydawniczych. W ramach tego typu działalności, staramy się zaopatrywać biblioteki i instytucje zainteresowane tematyką wydanej publikacji. Wiele z naszych pozycji trafia też na różnego typu konkursy książki.

Archiwizujemy materiały związane z produkcją danego tytułu, dlatego też w każdym momencie, po wyczerpaniu nakładu, możliwy jest dodruk lub nowe wydanie książki.

Wszystkich zainteresowanych opublikowaniem swojej pracy w Księgarni Akademickiej serdecznie zapraszamy do przynoszenia bądź przesyłania materiałów. 

Prosimy o kontakt z prezesem Wydawnictwa:
Adam Lejczak
ul. św. Anny 9 (II piętro)
mail: prezes@akademicka.pl
tel. (12) 421-13-87

albo wypełnienie poniższego formularza i dołączenie pliku z materiałami do książki, celem sporządzenia kalkulacji: 


Przesłanie materiałów

Tytuł publikacji:
Imię:
Nazwisko:
Kontakt (tel./email):


(c) Księgarnia Akademicka