Wydawnictwo
Kliknij, aby przejść do Wydawnictwa

Języki słowiańskie na neofilologiach i innych kierunkach studiów

red. Lyubov Frolyak , red. Swietłana Szaszkowa , red. leszek Mikrut

Wydawnictwo: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej Wy, 2019
Stron: 172
Dział:
ISBN/ISSN: 9788322792247
Wydanie papierowe

39,00 35,10

Pozycja dostępna

 

Autor: red. Lyubov Frolyak , red. Swietłana Szaszkowa , red. leszek Mikrut

Wydawnictwo: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej Wy, 2019

Dział:

Stron: 172

ISBN/ISSN: 9788322792247

Problemy, którym poświęcone są artykuły zamieszczone w proponowanym czytelnikowi zbiorze tekstów, były przedmiotem wystąpień i dyskusji w trakcie obrad cyklicznej międzynarodowej konferencji naukowo-metodycznej „Języki słowiańskie na neofilologiach i innych kierunkach studiów”, zorganizowanej w Lublinie dn. 13-14 listopada 2017 r. przez Instytut Filologii Słowiańskiej (Pracownia Glottodydaktyki) Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej UMCS.

W tomie tym uwadze czytelnika przedłożone zostały artykuły poświęcone nauczaniu języków wschodniosłowiańskich w audytorium złożonym z rodowitych użytkowników języków pokrewnych. W szczególności, zainteresowany odbiorca znajdzie  tu kwestie związane z najnowszymi metodami, technologiami oraz z nowym podejściem do rozwiązywania zadań dydaktycznych.

Tom adresowany jest do wykładowców szkół wyższych oraz innych placówek szkolnych, w których nauczane są języki wschodniosłowiańskie jako obce, jak również skierowany jest on do wszystkich interesujących się zagadnieniami glottodydaktycznymi.

Od Redaktorów