Wydawnictwo
Kliknij, aby przejść do Wydawnictwa

Obsesja doskonałości. Profesjonalne przygotowanie motoryczne i mentalne w sportach wyczynowych

Dawid Piątkowski

Wydawnictwo: nakładem autora, 2019
Stron: 586
Dział:
ISBN/ISSN: 9788365590022

 

Autor: Dawid Piątkowski

Wydawnictwo: nakładem autora, 2019

Dział:

Stron: 586

ISBN/ISSN: 9788365590022

Obsesja doskonałości to absolutna konieczność dla wybitności. Jest wyczuwalna jak pewność czy pożądanie, ma swój zapach, energię i wibracje. Ta niewidzialna moc zmienia rzeczy najlepsze w doskonałe, a wybitnego zawodnika w legendę. Otwórz swe serce i spójrz w głąb swojej duszy. Udowodnij, jak bardzo pragniesz zwycięstwa. To jest Twój czas.

Odnajdź równowagę w obsesji doskonałości.

Potężne wewnętrzne przemiany mistrzów świata, olimpijczyków oraz reprezentantów Polski wielu dyscyplin sportowych były inspiracją do powstania tej książki. Odkrywane są w niej tajniki treningu przygotowania motorycznego i mentalnego sportowców wyczynowych. Książka dedykowana jest profesjonalnym zawodnikom, ich rodzicom oraz trenerom.

Książka zawiera atlas zawierający blisko 370 ćwiczeń. Dzięki gotowym treningom obwodowym opisanym w książce, zawodnik będzie miał obraz jak trenują najlepsi atleci na świecie, oraz będzie mógł samodzielnie tworzyć treningi obwodowe dopasowane do wybranej dyscypliny sportowej.

W atlasie znajdziesz ćwiczenia kształtujące:
- Niesamowitą szybkość;
- Niezłomną wytrzymałość;
- Potężną siłę;
- Moc i eksplozywność;
- Siłę woli;
- Kocią zwinność;
- Gibkość oraz sprawność ogólną.

Dawid Piątkowski – wizjoner, trener, nauczyciel, motywator. Autor ośmiu książek z zakresu rozwoju osobistego i duchowego. Twórca Football Training Center oraz Obsesji Doskonałości specjalizujących się w przygotowaniu motorycznym i mentalnym najlepszych polskich sportowców. Napędzany pragnieniem poprawy jakości życia na wszystkich jego płaszczyznach, stworzył unikalną metodę wielowymiarowego doskonalenia, osiągania sukcesów osobistych i sportowych. Połączenie trzech światów – wiedzy rozwoju osobistego, duchowego oraz doświadczenia ze sportów wyczynowych, zainspirowały go do napisania książek.