Księgarnia
Kliknij, aby przejść do Księgarni
Propozycje wydawnictwa
Jednoosobowy_opozycjonista_Franciszek_Grabczyk

Jednoosobowy opozycjonista Franciszek Grabczyk

O książce:

Postać Franciszka Grabczyka nie poddaje się łatwym klasyfikacjom. student AGH, który wolny czas dzieli między minstranturę w Katedrze wawelskiej a studia klasykow marksizmu; absolwent dwuletniego studium marksizmu-leninizmu oraz dwustopniowego studium posoborowego; działacz Towarzysta Przyjaźni Polsko-Radzieckiej, który deklaruje, że "Partia i Moskwa to moi wrogowie" i organizuje wycieczkę do Katynia; ofiara przesladowań Służby Bezpieczeństwa, przesyłająca funkcjonariuszom serdeczne życzenia z okazji "święta Mi i SB"...


Prace niniejszą oparto na materiałach, przekazanych Fundacji Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego przez Franciszka Grabczyka oraz dokumentach Służby Bezpieczeństwa, udostępnionych przez krakowski Oddział Instytutu Pamięci Narodowej.Zostań z Nami! Dołącz do naszego newslettera!

My husband loves books. I think that book is the perfect gift for all holidays. I would definitely recommend BookLovers to my family and friends.

Laura Priston

I love read romance books. Is so amazing to have your love story in a book that you can always look back on and never forget how much you love each other.

Joel Morris

Chciałem tylko napisać, że przyjemna ta Wasza strona. Z łatwością znalazłem co chciałem i książki przyszły na czas. Trzymajcie tak dalej!

Dean White
Telefon: +48 12 421 13 87
E-mail: lp.akcimedaka@akcimedaka
Adres: ul. św. Anny 6,
31-008 Kraków
Modernizacja strony dofinansowana przez:
Logo Ministerstwa