Bookstore
Proceed to the Bookstore
Close
+48 12 43 127 43
Publisher's suggestions
Jednoosobowy_opozycjonista_Franciszek_Grabczyk

Jednoosobowy opozycjonista Franciszek Grabczyk

O książce:

Postać Franciszka Grabczyka nie poddaje się łatwym klasyfikacjom. student AGH, który wolny czas dzieli między minstranturę w Katedrze wawelskiej a studia klasykow marksizmu; absolwent dwuletniego studium marksizmu-leninizmu oraz dwustopniowego studium posoborowego; działacz Towarzysta Przyjaźni Polsko-Radzieckiej, który deklaruje, że "Partia i Moskwa to moi wrogowie" i organizuje wycieczkę do Katynia; ofiara przesladowań Służby Bezpieczeństwa, przesyłająca funkcjonariuszom serdeczne życzenia z okazji "święta Mi i SB"...


Prace niniejszą oparto na materiałach, przekazanych Fundacji Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego przez Franciszka Grabczyka oraz dokumentach Służby Bezpieczeństwa, udostępnionych przez krakowski Oddział Instytutu Pamięci Narodowej.Stay In Touch with Our Updates

My husband loves books. I think that book is the perfect gift for all holidays. I would definitely recommend BookLovers to my family and friends.

Laura Priston

I love read romance books. Is so amazing to have your love story in a book that you can always look back on and never forget how much you love each other.

Joel Morris

Chciałem tylko napisać, że przyjemna ta Wasza strona. Z łatwością znalazłem co chciałem i książki przyszły na czas. Trzymajcie tak dalej!

Dean White
Telephone: +48 12 421 13 87
E-mail: lp.akcimedaka@akcimedaka
Address: ul. św. Anny 6,
PL 30-008 Kraków
Website upgrade co-financed by:
Logo Ministerstwa