Księgarnia
Kliknij, aby przejść do Księgarni
Propozycje wydawnictwa
Radośc_i_nadzieja__smutek_i_trwoga_w_nabozenstwie_drogi_krzyzowej._Wybrane_aspekty_ewolucji_dyskursu_religijnego_w_XX_wieku_na_przykladzie_leksyki_dotyczącej_uczuc

Radość i nadzieja, smutek i trwoga w nabożeństwie drogi krzyżowej. Wybrane aspekty ewolucji dyskursu religijnego w XX wieku na przykładzie leksyki dotyczącej uczuć

Wielu badaczy podkreśla, że w ciągu XX w. dyskurs religijny katolicyzmu przeszedł szczególnie głębokie przeobrażenia. Nie ma jednak jeszcze analiz poświęconych przemianom pola leksykalnego uczuć w dwudziestowiecznych tekstach pasyjnych. Również droga krzyżowa jako gatunek nie była, jak dotąd, przedmiotem obszerniejszych studiów językoznawczych. Tę lukę stara się wypełnić niniejsze opracowanie.

ze Wstępu

 

 

Zostań z Nami! Dołącz do naszego newslettera!

My husband loves books. I think that book is the perfect gift for all holidays. I would definitely recommend BookLovers to my family and friends.

Laura Priston

I love read romance books. Is so amazing to have your love story in a book that you can always look back on and never forget how much you love each other.

Joel Morris

Chciałem tylko napisać, że przyjemna ta Wasza strona. Z łatwością znalazłem co chciałem i książki przyszły na czas. Trzymajcie tak dalej!

Dean White
Telefon: +48 12 421 13 87
E-mail: lp.akcimedaka@akcimedaka
Adres: ul. św. Anny 6,
31-008 Kraków
Modernizacja strony dofinansowana przez:
Logo Ministerstwa