Księgarnia
Kliknij, aby przejść do Księgarni
Propozycje wydawnictwa
Klopot_z_wartościami._Szkice_z_etyki_zycia_spolecznego

Kłopot z wartościami. Szkice z etyki życia społecznego

Książka – i jest to jej niewątpliwa zaleta – pokazuje wielkich filozofów etyki jako społecznie zaangażowanych obywateli, a nie odwróconych od życia samotników. Pozwala to czytelnikowi zapoznać się z bardziej praktycznym wymiarem etyki, uprzytomnia, że łatwiej obmyślić dobrą teorię etyczną, aniżeli wprowadzić ją w praktykę społeczną determinowaną przez interesy, kłamstwa, manipulacje. Szkice te pozytywnie odróżniają się od podobnych pozycji przede wszystkim tym, że pokazują demokrację w działaniu, i to w jej najbardziej konkretnym, by tak rzec, prowincjonalnym wymiarze.

Dr hab. Piotr Bartula

Cena: 22,50 zł

Wydanie papierowe

Zostań z Nami! Dołącz do naszego newslettera!

My husband loves books. I think that book is the perfect gift for all holidays. I would definitely recommend BookLovers to my family and friends.

Laura Priston

I love read romance books. Is so amazing to have your love story in a book that you can always look back on and never forget how much you love each other.

Joel Morris

Chciałem tylko napisać, że przyjemna ta Wasza strona. Z łatwością znalazłem co chciałem i książki przyszły na czas. Trzymajcie tak dalej!

Dean White
Telefon: +48 12 421 13 87
E-mail: lp.akcimedaka@akcimedaka
Adres: ul. św. Anny 6,
31-008 Kraków
Modernizacja strony dofinansowana przez:
Logo Ministerstwa