Księgarnia
Kliknij, aby przejść do Księgarni
Propozycje wydawnictwa
Tworcze_pisanie_w_teorii_i_praktyce

Twórcze pisanie w teorii i praktyce

Niniejszy tom jest pierwszym polskim zbiorem studiów, szkiców i wykładów z zakresu teorii, dydaktykii praktyki twórczego pisania. Reprezentujący różnorodne perspektywy badawcze i odmienność doświadczeń autorzy tekstów, wśród których znajdują się literaturoznawcy, wykładowcy creative writing w Polsce i na świecie, krytycy literaccy, poeci oraz nauczyciele języka polskiego, śmiało poruszają zagadnienia odsłaniające wewnętrzną anatomię pisania. Czytelnik znajdzie tu teksty dotykające różnych etapów procesu pisania, odpowiedzi na pytania, jakie reguły tworzą wyjątkowość medialną dzieła, na co zwrócić uwagę, przymierzając się do napisania popularnej powieści, w jaki sposób czerpać inspirację od literackich Mistrzów, jak trenować wyobraźnię w praktyce szkolnej, itp. Autorzy dzielą się osobistymi doświadczeniami wyniesionymi z prowadzonych warsztatów pisarskich, podejmują się krytycznej analizy porad i podręczników dedykowanych adeptom literatury, przyglądają się możliwościom rozwoju kreatywności na wczesnych etapach edukacji.

Zostań z Nami! Dołącz do naszego newslettera!

My husband loves books. I think that book is the perfect gift for all holidays. I would definitely recommend BookLovers to my family and friends.

Laura Priston

I love read romance books. Is so amazing to have your love story in a book that you can always look back on and never forget how much you love each other.

Joel Morris

Chciałem tylko napisać, że przyjemna ta Wasza strona. Z łatwością znalazłem co chciałem i książki przyszły na czas. Trzymajcie tak dalej!

Dean White
Telefon: +48 12 421 13 87
E-mail: lp.akcimedaka@akcimedaka
Adres: ul. św. Anny 6,
31-008 Kraków
Modernizacja strony dofinansowana przez:
Logo Ministerstwa